Fotogalerie z putování do Itálie.


 

15-01-2008
30-12-2007
 • Přejeme všem všechno dobré v nadcházejícím roce 2008, hodně lásky k sobě navzájem a neméně ke svým čtyřnohým kamarádům.
07-11-2007
 • 13.10.2007 složil náš šikovný Chico Heartbreaker Is Friendly v I. ceně Klubové podzimní zkoušky v Bobrůvce s 186 body z celkových možných 188 bodů. Byl tam nejmladší účastník a kdyby byl chovný, získal by titul CACT. Za tento úspěch vděčíme Radce Štencelové, která Chica perfektně vycvičila i úspěšně rozmazlila, takže se z našeho mohutného zlatého Čikodelka stal miláček širokého okolí. Moc děkujeme a těšíme se na další pracovní úspěchy.
  Tady jsou jeho výsledky:
  nos 4 (koef. 8) - 32
  slídění s dohledávkou 4 (5) - 20
  přinášení vlečené pernaté 4 (5) - 20
  přinášení vlečené srstnaté 4 (5) - 20
  přinášení kachny z hluboké vody 4 (4) - 16
  chování po výstřelu 4 (2) - 8
  vodění psa 3 (2) - 6
  poslušnost a ovladatelnost 4 (6) - 24
  paměť aportu-marking 4 (4) - 16
  přinášení 4 (6) - 24
  počet bodů 186
   
 • 29.10.2007 se zcela změnil život pejskovi z našeho chovu Fairy Jeff Is Friendly. Po 6 měsících povinného čekání po krevních testech jsme se vypravili na dlouhou cestu do francouzského Calais, abychom Jeffa předali jeho nové majitelce paní Dawn Rose z ch. st. Gaytonwood v Anglii, www.gaytonwood.co.uk
  Jeff má pro anglické chovatele velmi zajímavý rodokmen, který obsahuje ve své přední části klasické plemeníky, kteří již ovšem u současných anglických psů nejsou nadále dostupní, takže bude v Anglii působit hlavně v chovu, ale bude se i účastnit výstav a honů. Těšíme se na jeho anglické potomstvo, již nyní na něj čekají 4 velmi kvalitní feny různých chovatelů (např. Fairfield, Thornywait). První krytí očekáváme již v prosinci. O každém plánovaném krytí budeme informováni, takže případní zájemci o štěňátko mě mohou kontaktovat.
   
 • Ještě stejnou noc, co jsme se vrátily z dlouhé cesty se naše Kizzy (C I'm Magic Is Friendly) rozhodla, že už jsem konečně doma a tedy bez ohledu na termín začala bez předchozího varování rodit svoje děti. Takže spánek se nekonal a namísto toho jsme v prvních hodinách středy 31.10. společně přivedly na svět 9 štěňátek - 5 holek a 4 kluky. Porod byl rychlý a hladký, štěňátka važila mezi 350 - 400gr a jsou barvy krémové až zlaté. Fotky z 5. dne života najdete výše, nebo v sekci štěňátka.
03-10-2007

 • 29.9. se konala v Brně Klubová výstava RK CZ, kam jsme se vypravily se dvěma mladými fenkami z našeho chovu. Obě dopadly nad naše očekávání.
  Harmony Is Friendly "Gemma" - byla poprvé v životě na výstavě a znamenalo to pro ni zcela nové prostředí a zkušenost. Ze třídy mladých se jí podařil neuvěřitelný postup - získala CAJC + BOB + BIS Junior, což překonalo všechny naše představy. Rozhodčím pro plemeno byl pan Bruno Facq z Francie, rozhodčím pro BIS Junior byl pan Mark Rawlinson z Anglie.
  Zde najdete její nádherný posudek.
  Je to již druhá dcera naší Maggie (ICH, MCH Karvin Kind of Magic), která získala titul BOB na své první výstavě, ze třídy mladých a od zahraničních rozhodčích. Ta první byla CH Catkin Magic Is Friendly, bylo jí 11 měsíců a rozhodčími byli Lynne a George Hennessy/Ritzilyn, Anglie.
  Získání takových titulů pro tak mladé psy z vlastního chovu je pro nás velmi cenné.
 • Gillian Tess Is Friendly "Bella" - byla kdysi na výstavě jako štěně, teď to byla její druhá výstava. Nastoupila sebevědomě do mezitřídy a mile nás překvapila získáním V1 + CAC s krásným posudkem.


  Z obou našich mladých holek máme velikou radost, děkujeme rozhodčím za jejich posudky a přátelům za krásné fotografie.
24-09-2007
 • 22.9. Povedlo se nám pár fotek naší malé Gemmy - Harmony Is Friendly (ICH, CH Taram du Bois de la Rayere x ICH, MCH Karvin Kind of Magic), sestry od šikovného Chica (Heartbreaker Is Friendly), věk 13 měsíců. Fotografie jsou bez jakékoliv úpravy.
04-09-2007
 • 30.8. jsme se vypravily už po dvanácté k našim přátelům do stanice Delle Grandi Ombre do italské Verony. Mají od nás již několik vynikajících psů (Ronyho z vrhu "E", Magic z vrhu "E", Jane z vrhu "F", Grande Jacka). Všichni mají vynikající zdravotní výsledky a jsou pro stanici velkým přínosem. Oba psi Rony i Grande Jack jsou zkušenými plemeníky, Rony už má v Itálii nepočítaně vrhů, Grande Jackovi se již narodily 3 kvalitní vrhy, poslední z nich stáří 7 týdnů jsme viděly osobně, štěňátka byla nádherná a zlatá.

  Tentokrát jsme jely do Verony s naší fenkou Kizzy právě za Grande Jackem. Bohužel byla velmi nepříznivá doba na jakékoliv focení, protože všichni byli právě v té nejhorší fázi línání, kdy můžeme srst vybírat po hrstech. Takže nabízíme pouze původní fotku z našeho archivu.
  Více informací o této kombinaci, zdravotní výsledky Grande Jacka a rodokmen budoucích štěňat najdete v sekci -plánované vrhy-  Také nabízíme pár povedených fotografií z naší cesty.
   
 • 30. + 31.8. Zatímco my jsme uháněly po evropských dálnicích, ve stanici Famous Gold rodily fenky Channy a Deborah svoje štěňátka. Otcem obou vrhů je náš milý Jack. Channy se narodilo 10 miminek, Deborah jich má 8. Každý vrh pochází z jediného krytí. Oběma maminám gratulujeme a jejich majitelce Radce Štencelové přejeme více spánku, méně prádla, chůvičky na střídání a dobré nápady při vybírání tolika jmen.
  Více informací najdete v sekci Jackovo potomstvo.
06-08-2007
 • 2. srpna oslavil náš vrh "H" roční narozeniny! Přejeme všem doma i v zahraničí ať se jim daří všechno co dělají. Někdo vyhrává ve výstavním kruhu, jiní pilně cvičí na zkoušky. Nabízíme čerstvé fotky šikovného a velmi bystrého Chica, nazývaného slečnou cvičitelkou a mnoha osobami, které si ho oblíbily, Čičodelka. Jinak oficiálně je to Lamač srdcí neboli Heartbreaker Is Friendly (ICH Taram du Bois de la Rayere x ICH, MCH Karvin Kind of Magic).

  Za fotky děkuji Radce Štencelové, která má s Chicem radost i trápení, za rozkousané boty se omlouváme...
   
 • 29.7. CACIB Pori, Finsko - naše malá Honey Is Friendly (Ich Taram du Bois de la Rayere x ICH, MCH Karvin Kind of Magic) v majetku Heidi Karves/Karvin vyhrála třídu mladých fen a v závěru byla navíc 4. nejlepší fena (ve věku pouhého jednoho roku !). Rozhodčí paní Marja Talvitie. Gratulujeme Honey a Heidi ke společnému úspěchu!
30-07-2007
 • 28.07. byly dvě fenky CH CZ, SK Channy Bohemian Gold "U" a Multi CH Deborah the Dream Team "U" na ultrazvuku, který ovšem jen potvrdil to, co obě fenky signalizovaly svým chováním už pár dní po nakrytí. Obě jsou březí.
  Multi CH Deborah the Dream Team "U" pravděpodobně čeká takový normální vrh o počtu asi 6 - 8 štěňátek, ovšem ultrazvuk CH CZ, SK Channy Bohemian Gold "U" ukázal velké množství plodů, takže nám teď nezbývá než si přát, aby vše v pořádku donosila a bez problémů porodila. Budeme oběma holkám držet palce.
  Oba budoucí vrhy jsou každý z jediného krytí ve správný čas.
  Více informací bude pravidelně zde, nebo na www.famousgold.com.


  Channy, 4 týdny po krytí


  Deborah, 4. týden po krytí
27-07-2007
 • Přinášíme několik fotek štěňátek Jacka a Werry Misantos z vrhu B of Trojan Rock, věk 6 týdnů.

  Modrý pejsek BENNETTON je volný, k odběru ihned,
  kontaktujte pí.Harčarikovou, 602 764 224.
   
 • A ještě nabízíme fotku syna naší Maggie x Taram du Bois de la Rayere Hardy Is Friendly,
  věk 11 měsíců.
07-07-2007
 • Chico (Heartbreaker Is Friendly) složil OVVR
  V sobotu 7.7.2007 složil náš Chico v Albeři OVVR. Na přípravu, pod vedením úžasné Radky Štencelové, potřeboval necelé 2 týdny a slečna cvičitelka měla spíš větší problém usměrnit jeho vychytralost a šibalství, než v něm probouzet pracovní vlohy. Udělali spolu i spoustu práce navíc, takže se těšíme na jeho další pokroky vstříc podzimním zkouškám. Z těchto dvou se stala sehraná dvojice, takže si myslíme, že by neměly nastat větší problémy. Mám z nich obou velikou radost a držím palce.  Malý seriál fotek z výcviku a zkoušek najdete v této galerii OVVR.
04-07-2007
 • 29.6. byla za Jackem nevěsta CH CZ, SK Channy Bohemian Gold "U" a 2.7. přijela i Multi CH Deborah the Dream Team "U" téže majitelky Radky Štencelové. Obě krytí proběhla v prázdninové pohodě a klidu, hladce a perfektně, tak doufáme, že se začátkem září narodí dva pěkné zdravé vrhy. Více informací najdete -zde- a nebo na www.famousgold.com.
25-06-2007
 • 11 štěňátek po našem Jackovi a fence Werra Misantos se má k světu, dobře prospívají, mamka se dobře stará, tak přejeme "jen tak dál". Zájemci prosím kontaktujte paní Ivetu Harčarikovou, tel. 420 602 764 224, více informací a spoustu fotek najdete na www.of-trojan-rock.com.

Novinky květen 2007 - červen 2007
Novinky leden 2007 - duben 2007 

Copyright Tal Sannat