25-06-2007
 • 11 štěňátek po našem Jackovi a fence Werra Misantos se má k světu, dobře prospívají, mamka se dobře stará, tak přejeme "jen tak dál". Zájemci prosím kontaktujte paní Ivetu Harčarikovou, tel. 420 602 764 224, více informací a spoustu fotek najdete na www.of-trojan-rock.com.
14-06-2007
11-06-2007
 • Fantastická zpráva přišla z Itálie - náš Grande Jack Is Friendly (ICH, MCH Beeangee Jumping Jack Flash x Tessa of Glen Sheallag) absolvoval zdravotní vyšetření s úžasným výsledkem - DKK A (FCI), DKK BVA 1:1 (!!!), ED 0:0.
08-06-2007
 • 5.6.2007 - Werra Misantos porodila Jackovi 11 dětí, 6 holek + 5 kluků !! Máme obrovskou radost a držíme palce, ať mamina i panička všechno dobře zvládají, nebudou to mít při takovém počtu jednoduché.
  Znovu se nám potvrdilo, že když se kryje na správné hladině progesteronu, tak stačí jediné krytí.
  Další informace, kontakt na paní chovatelku, rodokmen a fotky najdete v sekci Jackovo potomstvo.
30-05-2007
 • 26.5.2007 Klubová výstava RK Konopiště - po nepříjemném začátku radostný konec. Ráno jsme jeli v průtrži mračen, pršelo ještě při parkování na Konopišti a nevypadalo to vůbec dobře. Naštěstí již při stavění stanu se mraky roztrhly a udělalo se krásně. Potom nastaly komplikace ve výstavní kanceláři, ale i to se šťastně zvládlo. Vzhledem k tomu, že víme, jak obrovská práce a složitá organizace takové pořádání výstavy je, vrásky na čele nám to nenadělalo. No a zbytek dne byl ve znamení pohody. Bylo náročné ohlídat nástup našich psů do 3 různých kruhů a bylo velmi náročné přežívat v horkém počasí s ovzduším podobným prádelně, ale rozhodčí byli skvělí a nálada výborná. Tady jsou naše výsledky:

  Heartbreaker Is Friendly "Chico" - nastoupil již bez svého štěněcího kožichu, možná trochu více bez srsti, než by se paní rozhodčí líbilo, takže dostal známku Výborný 3. Byl úplně nejmladší pejsek ve třídě mladých a na své první výstavě v životě. Máme z něho velkou radost. Rozhodčí paní Janet Buckingham/Lindjan, GB.
  Chovateli Chicova otce Tarama panu Bruno Facq se náš junior velice líbil, konstatoval, že to je přesně ten typ co Taram předává a že poznává i typickou hlavu.  Amber of Anavy - naše ničím, ani vedrem, neutahatelná Amber se krásně předváděla a pan rozhodčí John Kuijpers/Fiveshill, Holandsko jí dal nádherný posudek a známku
  Výborná 2 - res. CAC.  CH, JCH Fairy Jack Is Friendly - nastoupil v plné srsti a úžasné kondici. Vedro ani odpolední hodina mu nevadily a krásně se předvedl svým typickým elegantním způsobem. Posudek jako vždy zdůrazňuje dlouhý krk, rovný pevný hřbet, nasazení ocasu, nádherné úhlení, kvalitní srst a celkově mohutnou konstrukci, které se líbily tak, že vyhrál třídu vítězů s titulem CAC. Rozhodčí byla paní Audrey Richardson/Darrachonna, GB. V odpoledním kruhu svedl pak lítý boj o titul Klubový vítěz, kde bylo pro paní rozhodčí viditelně těžké se rozhodnout.
  Velkou radost nám v průběhu celého dne dělal zájem a obdiv, který Jack vzbuzoval.  Do kruhu štěňátek nastoupil i Jackův syn Easy To Be Santana Golden, a umístil se krásně jako VN3. Byly jsme z něj nadšené, je to nádherné, silné, temperamentní mimino s úžasně milým výrazem a uhlově černým nosem. Těšíme se na další výstavní setkání a moc gratulujeme!  Z našich odchovů se dále zúčastnil C Who's Magic Is Friendly, který v plné, dlouhé, zlaté srsti získal V4 ve třídě otevřené, k čemuž gratulujeme!


  Dále byla na výstavě nádherná dcera našeho Bobbyho (MCH Blues Who's Who v.d. Beerse Hoeve) JCH Arre Taisy Poklad Krumlova, která opět zazářila a získala V1 + CAC + Klubový vítěz! Máme z ní velikou radost.


   
 • 27.5. ESPOO GR Finsko - Hadley Is Friendly (ICH Taram du Bois de la Rayere x ICH, MCH Karvin Kind of Magic) slavil další svůj úspěch vítězstvím ve třídě mladých. Jeho sestra Honey Is Friendly byla téměř bez srsti a přesto získala známku výborná. Oba si takto dobře vedli u rozhodčí a významné irské chovatelky paní Catherine Collins/Erinderry.
  /
  Hadley Is Friendly                                               / Honey Is Friendly
   
 • Dnes nám také přišla z Finska úžasná zpráva. Hadley i Honey absolvovali předrentgen kyčlí a oba je mají nádherné! Máme obrovskou radost a doufáme, že jim takové i vydrží. Snímky si můžete prohlédnout zde: Hadley / Honey.
   
 • Představujeme 3 Jackovy děti, matka Era Od hradu Veveří.
22-05-2007
21-05-2007
10-05-2007
 • Přinášíme smutnou zprávu. Za nešťastných okolností musel být o víkendu uspán 9-ti měsíční krásný a nadějný syn Tarama a naší Maggie, Hailey Is Friendly. V nestřežené chvíli strhl ze sušáku na prádlo ručník a velkou část ho po kusech spolykal. Následovaly obrovské zažívací potíže a bleskurychlý rozsáhlý zánět střeva, který nevyřešila ani operace.
  Hailey měl velmi milou povahu, nadějný exteriér a celou budoucnost před sebou ...
07-05-2007
03-05-2007

Novinky květen 2007 - červen 2007
Novinky leden 2007 - duben 2007 

Copyright Tal Sannat